Solid Edge CAM Pro

CAM express suurSiemens PLM Software omab enam, kui 25-aastast kogemust ja suurt hulka kliente suurimatest ettevõtetest tuhandete väikeettevõteteni, kes tegelevad NC programmeerimisega.

Kasutades ära oma üldtunnustatud oskusi CAM tarkvara vallas, pakub Siemens Solid Edge CAM Pro näol laiu võimalusi NC programmeerijatele uusimate tööpinkide efektiivseimaks kasutamiseks.

Solid Edge CAM Pro on saadaval erinevaks rakenduseks mõeldud pakettidena:

 • 2 ½ teljeline töötlemine;
 • 3 teljeline töötlemine;
 • Kombineeritud töötlemine (Mill-turn);
 • Laiendatud võimalustega töötlemine.

Solid Edge CAM Pro on loodud töötamiseks sõltumatuna CAD süsteemist. Olemas on enamike tuntud CAD süsteemide failide importimise võimalus. Samas on Solid Edge CAM Pro integreeritav Siemens’i CAD süsteemidega (NX või Solid Edge).

Iga Solid Edge CAM Pro paketiga saate kaasa ka ligipääsu Siemens’i postprotsessorite kogule, graafilise postprotsessorite loomise/muutmise rakenduse, tööradade simulatsiooni, CAD failide translaatorid, online abitekstid, töötlemisdokumentatsiooni väljastamise, koostudega töötamise võimaluse ja töötlemisparameetrite andmebaasi. Lisaks ka Siemens’i 25-aastasel CAM’i kogemusel põhineva tehnilise abi.

Kaasaegsed paljuteljelised tööpingid vajavad ka korralikke postprotsessoreid ja 3D tööpingi simulatsiooni. Siemens teeb koostööd pingitootjatega pakkumaks kasutusvalmis pakette postprotsessori, tööpingi koostu, näidete ja dokumentatsiooniga.

Operatsioonide, tööriistade komplekti, meetodite ja muude seadete korduvaks kasutamiseks saab kasutada malle. Samuti on protsessi lihtsustamiseks kasutatavad mitmed viisardid, neid on võimalik ka ise juurde luua.

Solid Edge CAM Pro sisaldab täielikku valikut töötlemisvõimalustest vältimaks mitme CAM süsteemi vajadust tootmises:

 • Puurimine, hõõritsemine, muudetavad tsüklid jne. Automaatne avade töötlemine tunnuste põhjal;
 • 2 ½ teljeline freesimine nii piirjoonte, kui ka 3D mudeli baasil, erinevad strateegiad, tunnustel põhinev töötlus aitab automatiseerida elementide äratundmist ja töötlemisoperatsioonide loomist;
 • Treimine on piisavalt lihtne lihtsate programmide tegemisel, võimaldades samas luua keerukaid operatsioone mitme spindli ja aktiivtööriistadega pinkidele. Võimalik töötada nii 2D profiili, 3D mudeli või traatmudeliga;
 • 3 teljeline freesimine hõlmab suurt hulka strateegiaid eeltöötlusest kuni puhastöötluseni, samuti kiirtöötluse võimalusi;
 • Traaterosioon 2-4 teljeliste tööpinkide programmeerimiseks
 • Sünkroniseerimine mitmekanalilistele tööpinkidele;
 • Töötlemise simulatsioon võimaldab protsessi simuleerida koos tööpingi mudeliga, kaotades sellega vajaduse programme tööpingi aega raisates katsetada;
 • 5 teljeline freesimine seob endas protsesside automatiseerimise ja põhjaliku kontrolli täpseima tulemuse saavutamiseks.

Solid Edge CAM Pro vastab kiirtöötluse nõuetele, omades ühtlast materjali eemaldamist, töötlemisvarude kontrolli, sujuvaid tööradasid ning viimistletud, sujuva NC koodi väljastamist.


Lisainfo Solid Edge CAM Pro

Proovi Solid Edge CAM Pro 30 päeva tasuta

Prindi Admini e-post