JETCAM

Pro-STEP on volitatud  JETCAM'i tarkvara edasimüüja Eestis ning omab mitmeaastast kogemust lehtmetallitööstuse toetamises.

JETCAM Expert

JETCAM Expert CADCAM pakub põhjalikku programmeerimissüsteemi kõigi stantsimise, lõikamise, profiilimise, marsruutimise ja komposiitmaterjalide lõikamise tööpinkidele - kaasaarvatud kombineeritud tööpingid ja pingid koos peale-/mahalaadimise seadmete ja/või tükeldusega.

Vaata lisaks

JETCAM Orders Controller

JETCAM Orders Controller (JOC) lihtsustab tellimuste loomist üksikutest detailidest või koostudest mis on salvestatud JETCAM Expert CADCAM süsteemi. Saadaval Lite ja Premium versioonid, JOC pakub hallata suurt hulka geomeetria faile, tellimusi ja koostusid samuti pakub vahendid kiirelt hiirekliki abil  igakülgse info saamiseks detailist või tellimusest.

Vaata lisaks

JETTerm DNC

JETTerm võimaldab teil kanda oma JETCAM Expert NC väljund failid tööpinki kas läbi jadaühenduse või failiedastus abil, kui teil on arvutiga varustatud juhtseade. Remote Download moodul võimaldab tööpingi kasutajal saata NC failide nõudeid otse juhtseadmest. JETTerm saab ka hakkama mitme NC faili allalaadimisega samaaegselt ning kuvab ekraanil reaalajas allalaadimse staatuse iga masina ühenduse puhul.

Vaata lisaks

 

Prindi Admini e-post