CAM Express

CAM express suurSiemens PLM Software omab enam, kui 25-aastast kogemust ja suurt hulka kliente suurimatest ettevõtetest tuhandete väikeettevõteteni, kes tegelevad NC programmeerimisega.

Kasutades ära oma üldtunnustatud oskusi CAM tarkvara vallas, pakub Siemens CAM Express’i näol laiu võimalusi NC programmeerijatele uusimate tööpinkide efektiivseimaks kasutamiseks.

CAM Express on saadaval erinevaks rakenduseks mõeldud pakettidena:

CAM Express on loodud töötamiseks sõltumatuna CAD süsteemist. Olemas on enamike tuntud CAD süsteemide failide importimise võimalus. Samas on CAM Express integreeritav Siemens’i CAD süsteemidega (NX või Solid Edge).

Iga CAM Express'i paketiga saate kaasa ka ligipääsu Siemens’i postprotsessorite kogule, graafilise postprotsessorite loomise/muutmise rakenduse, tööradade simulatsiooni, CAD failide translaatorid, online abitekstid, töötlemisdokumentatsiooni väljastamise, koostudega töötamise võimaluse ja töötlemisparameetrite andmebaasi. Lisaks ka Siemens’i 25-aastasel CAM’i kogemusel põhineva tehnilise abi.

Kaasaegsed paljuteljelised tööpingid vajavad ka korralikke postprotsessoreid ja 3D tööpingi simulatsiooni. Siemens teeb koostööd pingitootjatega pakkumaks kasutusvalmis pakette postprotsessori, tööpingi koostu, näidete ja dokumentatsiooniga.

Operatsioonide, tööriistade komplekti, meetodite ja muude seadete korduvaks kasutamiseks saab kasutada malle. Samuti on protsessi lihtsustamiseks kasutatavad mitmed viisardid, neid on võimalik ka ise juurde luua.

CAM Express sisaldab täielikku valikut töötlemisvõimalustest vältimaks mitme CAM süsteemi vajadust tootmises:

CAM Express vastab kiirtöötluse nõuetele, omades ühtlast materjali eemaldamist, töötlemisvarude kontrolli, sujuvaid tööradasid ning viimistletud, sujuva NC koodi väljastamist.


Lisainfo CAM Express

Proovi CAM EXpress'i 30 päeva tasuta

Prindi